Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
114
|
Kúty – Skalica na Slovensku – Sudoměřice nad Moravou ČD
|
Kúty – Skalica na Slovensku
|
od utorka (21.5.) do štvrtku (23.5.),
vždy od 8:40 do 14:30 hod.
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Smolenice – Trnava
|
Nepretržitá výluka!
od štvrtku (9.5.) do pondelka (20.5.)
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Púchov – Horní Lideč
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (25.2.) do stredy (12.6.)
|
126
|
Žilina – Rajec
|
Žilina – Bytčica – Rajec
|
od stredy (22.5.) do piatku (24.5.)*
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Zmena nástupišťa a meškanie vlakov!
od utorka (14.5.) do piatku (14.6.)
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Nové Zámky – Komárno
|
vo štvrtok (23.5.) a piatok (24.5.)
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Šurany – Komjatice
|
vo štvrtok (23.5.)
od 8:00 do 14:10 hod.
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
(Leopoldov –) Rišňovce – Alekšince
|
v utorok (21.5.)
od 8:35 do 13:50 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Levice – Kozárovce
|
od pondelka (20.5.) do piatku (24.5.),
vždy od 8:20 do 15:40 hod.
|
154
|
Hronská Dúbrava – Banská Štiavnica
|
Hronská Dúbrava – Banská Štiavnica
|
od pondelka (20.5.) do piatku (24.5.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lučenec – Fiľakovo – Hajnáčka
|
Odklon vlakov!
od pondelka (20.5.) do piatku (24.5.)
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Diviaky – Čremošné/horná Štubňa
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (20.5.) do piatku (24.5.),
vždy od 8:10 do 11:25 hod.
|
Čremošné – Banská Bystrica
|
od stredy (22.5.) do nedele (26.5.)
|
(BB –) Vlkanová – Sliač kúpele (– ZV os. st.)
|
od pondelka (20.5.) do štvrtku (23.5.)
a v nedeľu (26.5.)
od 21:00 do 24:00 hod.
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Polomka – Červená Skala
|
v pondelok (20.5.) a
od stredy (22.5.) do piatku (24.5.)
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Sobota – Jesenské
|
v piatok (24.5.)
od 7:45 do 12:10 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Ľubochňa – Ružomberok
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (21.5.) a stredu (22.5.),
vždy od 7:35 do 13:20 hod.
|
Kraľovany – Ľubochňa
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (23.5.) a piatok (24.5.)
od 7:35 do 13.00 hod.
|
Východná – Štrba
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (23.5.) a piatok (24.5.),
vždy od 8:10 do 13:45 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
v stredu (22.5.) a štvrtok (23.5.),
vždy od 8:40 do 14:20 hod.
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Poprad–Tatry – Starý Smokovec
|
v pondelok (20.5.)
od 8:25 do 14.25 hod.
|
193
194
|
Prešov – Humenné
|
Prešov – Bardejov
|
Prešov – Kapušany pri Prešove
|
od pondelka (20.5.) do piatku (24.5.),
vždy od 8:00 do 13:40 hod.
|
|