Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šelpice – Smolenice
|
v stredu (14.04.)
od 08:10 do 13:00 hod.
|
Senica – Boleráz
|
vo štvrtok (15.04.)
od 08:10 do 13:00 hod.
|
Senica – Smolenice
|
v piatok (16.04.)
od 07:50 do 13:30 hod.
|
126
|
Žilina – Rajec
|
Žilina – Lietavská Lúčka
|
v stredu (14.04.) a štvrtok (15.04.),
vždy od 07:25 do 13:25 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Lehnice – Orechová Potôň
|
v pondelok (12.04.)
od 10:20 do 14:05 hod.
|
Nové Košariská – Kvetoslavov
|
v utorok (13.04.)
od 10:00 do 14:00 hod.
|
Orechová Potôň – Dunajská Streda
|
v nedeľu (18.04.)
od 10:30 do 14:15 hod.
|
137
|
Bratislava-Petržalka – Kittsee ÖBB
|
Bratislava–Petržalka – Bruck a. d. Leitha ÖBB
|
od pondelka (12.04.) do piatku (16.04.),
vždy od 08:00 do 12:50 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Šurany – Komjatice
|
vo štvrtok (15.04.) a piatok (16.04.),
vždy od 08:00 do 14:10 hod.
|
140
150
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Nové Zámky – Šurany
|
v utorok (13.04.)
od 08:00 do 14:00 hod.
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
Chrenovec – Handlová
|
Nepretržitá výluka!
od stredy (07.04.) od 08:05 hod.
do utorka (13.04.) do 18:00 hod.
|
od stredy (14.04.) do utorka (20.04.),
vždy od 08:00 do 18:00 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Turňa nad Bodvou – Moldava nad Bodvou
|
v pondelok (12.04.) a utorok (13.04.),
vždy od 06:40 do 12:00 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Žilina – Vrútky
|
v pondelok (12.04.) a utorok (13.04.),
vždy od 09:30 do 13:10 hod.
|
Žilina – Vrútky
|
v piatok (16.04.)
od 10:25 do 10:50 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do pondelka (31.05.2021)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Poprad–Tatry – Starý Smokovec
|
od pondelka (12.04.) do štvrtku (15.04.),
vždy od 08:25 do 14:50 hod.
|
184
|
Starý Smokovec – Tatranská Lomnica
|
Starý Smokovec - Tatranská Lomnica
|
v piatok (16.04.)
od 08:10 do 14:10 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Úpor – Trebišov
|
v pondelok (12.04.)
od 08:10 do 14:20 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Nižný Hrabovec – Strážske
|
vo štvrtok (15.04.) a piatok (16.04.),
vždy od 07:40 do 13:20 hod.
|