Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Kúty – Šaštín–Stráže
|
od pondelka (15.10.) do stredy (17.10.)
|
Senica – Smolenice
|
vo štvrtok (18.10.)
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov – Považská Bystrica
|
Výluka a Zmena nástupišťa!
od utorka (16.10.) do štvrtku (18.10.)
|
Zmena nástupišťa!
v sobotu (20.10.)
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Púchov – Lúky pod Makytou
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (17.9.) do piatku (14.12.)
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Koniarovce – Ludanice
|
v utorok (16.10.)
od 8:30 do 13:30 hod.
|
Koniarovce – Lužianky
|
v stredu (17.10.)
od 7:20 do 14:30 hod.
|
Jelšovce – Lužianky
|
Zmena trasy vlakov!
vo štvrtok (18.10.)
od 8:40 do 14:20 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Hronský Beňadik – Žarnovica
|
v pondelok (15.10.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Moldava nad Bodvou mesto – Veľká Ida
|
vo štvrtok (18.10.) a piatok (19.10)
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
|
Poltár – Utekáč
|
vo štvrtok (18.10.)
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Sliač kúpele – Banská Bystrica
|
od utorka (16.10.) do štvrtka (18.10.)
|
Zvolen os. st. – Sliač kúpele
|
v piatok (19.10.)
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Tisovec – Hnúšťa
|
v utorok (16.10.) a stredu (17.10.)
|
180
|
Žilina – Košice
|
Košice – Kostoľany nad Hornádom
|
Odrieknuté vlaky!
Zmena nástupišťa!
od pondelka (17.9.) do štvrtku (18.10.)
|
Ľubochňa – Ružomberok
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (15.10.)
od 7:50 do 13:10 hod.
|
Kraľovany – Ľubochňa
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (16.10.)
od 7:00 do 14:00 hod.
|
Turany – Kraľovany
|
Zmena nástupišťa!
od štvrtku (18.10.) do nedele (21.10.),
vždy od 7:10 do 13:50 hod.
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Vyšné Hágy – Štrbské Pleso
|
v pondelok (15.10.)
vždy od 8:00 do 14:00 hod.
|
Starý Smokovec – Vyšné Hágy
|
od utorka (16.10.) do piatku (19.10.),
vždy od 8:00 do 14:00 hod.
|
190
|
Košice – Čierna nad Tisou – Čop UZ, Kalša - Trebišov; Sátoraljaújhély MÁV – Slovenské Nové Mesto
|
Kalša – Trebišov
|
Odklon vlakov!
od utorka (16.10.) do piatku (19.10.)
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Humenné – Koškovce
|
v pondelok(15.10.)
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Humenné – Dlhé nad Cirochou
|
vo štvrtok (18.10.) a piatok (19.10.),
vždy od 7:40 do 13:30 hod.
|
|