Číslo trate
|
Tra, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šajdíkove Humence – Senica
|
od pondelka (25.9.) do stredy (27.9.)
a v piatok (29.9.),
vdy od 8:00 do 13:50 hod.
|
120
|
Bratislava – ilina
|
Púchov – Povaská Bystrica (– ilina)
|
Dlhodobá výluka!
od pondelka (27.2.) do piatku (6.10.)
Viď aktuálne informácie TU!
|
Skrátenie trasy vlakov z/do ČR!
od soboty (19.8.) do piatku (6.10.)
|
Zmena nástupiša!
od pondelka (9.9.) do piatku (6.10.)
|
zast. Trenčín – Opatová
|
Zmena nástupiša!
v pondelok (25.9.)
od 7:40 do 14:10 hod.
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Rača
|
Meškanie vlakov!
v sobotu (30.9.) od 8:20 hod.
do nedele (1.10.) do 17:45 hod.
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Lúky pod Makytou – Horní Lideč ČD
|
Zmena nástupiša!
v pondelok (25.9.)
od 7:00 hod. do 14:00 hod.
|
130
|
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
|
Palárikovo – Šurany
|
Odklon a meškanie vlakov!
v sobotu (30.9.) a nedežu (1.10.)
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Bratislava–Nové Mesto – Podunajské Biskupice
|
v pondelok (25.9.) a stredu (27.9.),
vdy od 9:45 do 13:10 hod.
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
Leopoldov – Zbehy (– Koniarovce)
|
od utorka (26.9.) do štvrtku (28.9.),
od 8:20 hod. do 14:00 hod.
|
Alekšince – Zbehy
|
od utorka (26.9.) do štvrtku (28.9.),
od 8:20 hod. do 14:00 hod.
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Handlová – Chrenovec
|
v utorok (26.9.)
od 7:20 hod. do 15:30 hod.
|
v stredu (27.9.) a štvrtok (28.9.),
od 7:20 hod. do 14:35 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Hul – Beša
|
v pondelok (25.9.) a utorok (26.9.),
vdy od 7:40 do 12:20 hod.
|
Úžany nad itavou – Podhájska
|
v stredu (27.9.) a štvrtok (28.9.),
vdy od 8:50 do 12:10 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Martin – Vrútky
|
Zmena nástupiša!
v stredu (27.9.),
vdy od 7:00 do 13:00 hod.
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Brezno – Polomka
|
od utorka (26.9.) do štvrtku (28.9.),
vdy od 7:40 do 16:45 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Brezno – Pohronská Polhora
|
od utorka (26.9.) do štvrtku (28.9.),
vdy od 7:40 do 16:45 hod.
|
Rimavská Baňa – Rimavská Sobota
|
od pondelka (25.9.) do štvrtku (28.9.),
vdy od 8:20 do 12:00 hod.
|
180
|
ilina – Košice
|
Vrútky – Turany
|
Zmena nástupiša!
v pondelok (25.9.)
od 8:15 do 12:55 hod.
|
Ruomberok – Liptovská Teplá
|
Zmena nástupiša!
v utorok (26.9.)
od 8:40 do 11:40 hod.
|
180
188
|
ilina – Košice
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Kostožany nad Hornádom – Košice
|
Skrátenie trasy vlakov!
od pondelka (25.9.) do štvrtku (28.9.)
|
181
|
Kražovany – Trstená
|
Niná – Trstená
|
Nepretritá výluka!
od pondelka (18.9.) od 7:00 hod.
do piatku (20.10.)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Starý Smokovec – Vyšné Hágy
|
v pondelok (25.9.) a utorok (26.9.)
vdy od 8:00 do 14:00 hod.
|
od stredy (27.9.) do piatku (29.9.),
vdy od 8:00 do 18:00 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
v pondelok (25.9.)
od 7.20 do 14.40 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Vranov nad Topžou – Niný Hrabovec
|
od pondelka (25.9.) do štvrtku (28.9.),
vdy od 9:00 do 13:40 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Dlhodobá výluka v pracovné dni!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
|