Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
114
|
Kúty – Skalica na Slovensku – Sudoměřice nad Moravou ČD
|
Kúty – Skalica na Slovensku
|
v stredu (28.04.)
od 08:30 do 13:30 hod.
|
126
|
Žilina – Rajec
|
Žilina – Lietavská Lúčka – Rajec
|
v pondelok (26.04.) a utorok (27.04.),
vždy od 07:05 do 12:50 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Zemianska Olča – Komárno
|
v pondelok (26.04.)
vždy od 08:20 do 13:10 hod.
|
Veľký Meder – Komárno
|
v utorok (27.04.)
od 08:30 do 13:30 hod.
|
Podunajské Biskupice – Nové Košariská
|
v sobotu (01.05.) a nedeľu (02.05.),
vždy od 09:50 do 13:50 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Koniarovce – Topoľčany
|
v stredu (28.04.)
od 08:30 do 13:30 hod.
|
Lužianky – Jelšovce
|
vo štvrtok (29.04.)
od 08:40 do 14:20 hod.
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
Chrenovec – Handlová
|
Nepretržitá výluka!
od stredy (21.04.) od 08:05 hod.
do utorka (27.04.) do 18:00 hod.
|
Nepretržitá výluka!
od stredy (28.04.) od 08:05 hod.
do utorka (04.05.) do 18:00 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Stožok – Kriváň
|
od pondelka (26.04.) do štvrtku (29.04.),
vždy od 07:00 do 15:45 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Svit – Poprad–Tatry
|
v sobotu (01.05.) a nedeľu (02.05.),
vždy od 07:00 do 19:00 hod.
|
Žilina
|
v nedeľu (02.05.),
od 07:40 do 11:20 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do pondelka (31.05.2021)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Starý Smokovec – Vyšné Hágy
|
v pondelok (26.04.)
od 07:20 do 13:40 hod.
|
Vyšné Hágy – Štrbské Pleso
|
od utorka (27.04.) do piatku (30.04.),
vždy od 08:00 do 14:00 hod.
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Kysak – Drienovská Nová Ves
|
od pondelka (26.04.) do stredy (28.04.),
vždy od 08:40 do 13:50 hod.
|
Prešov – Veľký Šariš
|
vo štvrtok (29.04.) a piatok (30.04.),
vždy od 08:00 do 13:00 hod.
|
190
|
Košice - Čierna nad Tisou - Čop, Kalša - Trebišov, Sátoraljaújhely - Slovenské Nové Mesto a späť
|
Kalša – Trebišov
|
v stredu (28.04.) a štvrtok (29.04.),
vždy od 07:00 do 13:30 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Strážske – Michalovce
|
v pondelok (26.04.)
od 10:30 do 15:30 hod.
|
Trebišov – Bánovce nad Ondavou
|
v utorok (27.04.)
od 10:30 do 15:15 hod.
|