Číslo trate
|
Trať podľa cestovného poriadku
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Smolenice – Boleráz
|
v pondelok (12.6.)
od 8:10 do 13:00 hod.
|
Senica – Smolenice
|
v utorok (13.6.)
od 8:05 do 13:40 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov – Žilina
|
Dlhodobá výluka!
od pondelka (27.2.) do piatku (14.7.)
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Žilina – Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Meškanie vlakov!
v pondelok (12.6.)
od 7:30 do 16:00 hod.
|
128
|
Čadca – Makov
|
Turzovka – Makov
|
v utorok (13.6.)
od 7:30 do 14:30 hod.
|
Čadca – Turzovka
|
v stredu (14.6.)
od 7:30 do 14:30 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Zlatná na Ostrove – Komárno
|
v stredu (14.6.)
od 9:30 do 14:30 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Chynorany – Žabokreky nad Nitrou
|
vo štvrtok (15.6.)
od 9:00 do 12:40 hod.
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
Rišňovce – Alekšince
|
v utorok (13.6.) a stredu (14.6.),
vždy od 8:20 do 13:40 hod.
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
Trenčín – Chynorany
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (23.5.) do pondelka (31.7.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Hajnáčka – Blhovce
|
v pondelok (12.6.)
od 8:40 do 11:20 hod.
|
Lučenec – Fiľakovo
|
od utorka (13.6.) do piatku (16.6.),
vždy od 8:50 do 11:10 hod.
|
Lovinobaňa – Kriváň
|
Meškanie vlakov!
od pondelka (8.5.) do pondelka (31.7.),
vždy od 7:10 do 18:55 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Švedlár – Mníšek nad Hnilcom
|
v pondelok (12.6.)
od 9:20 do 14.30 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Tisovec – Hnúšťa
|
v pondelok (12.6.)
od 7:00 do 17:30 hod.
|
od utorka (13.6.) do piatku (16.6.),
vždy od 7:50 do 13:30 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Dlhé nad Oravou – Podbiel
|
v pondelok (12.6.)
od 7:40 do 14:00 hod.
|
Podbiel – Nižná
|
v utorok (13.6.)
od 7:40 do 14:00 hod.
|
Nižná – Trstená
|
v stredu (14.6.)
od 7:20 do 12:10 hod.
|
Tvrdošín – Trstená
|
vo štvrtok (15.6.) a piatok (16.6.),
vždy od 7:30 do 12:40 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Podolínec – Stará Ľubovňa
|
od utorka (13.6.) do štvrtku (15.6.),
vždy od 8:20 do 14:50 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Kapušany pri Prešove – Hanušovce nad Topľou
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (13.6.) do piatku (30.6.)
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
|