Trať
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov - Žilina
|
Dlhodobá výluka!
od 12.6. do 10.12.2016
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Myjava - Vrbovce
|
v pondelok (19.9.)
od 8.00 do 13.00 hod.
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Žilina - Čadca
|
v stredu (21.9.)
od 8.30 do 13.00 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Dunajská Streda - Dolný Štál
|
v pondelok (19.9.)
od 9.45 do 14.10 hod.
|
Zemianska Olča - Zlatná na Ostrove
|
v utorok (20.9.)
od 9.10 do 14.40 hod.
|
Veľký Meder - Zemianska Olča
|
v stredu (21.9.) a štvrtok (22.9),
vždy od 9.00 do 15.00 hod.
|
Dolný Štál - Veľký Meder
|
v piatok (23.9.)
od 8.50 do 15.10 hod.
|
133
|
Trnava – Sereď
|
Trnava - Sereď
|
v pondelok (19.9.) a utorok (20.9.),
vždy od 8.50 do 14.20 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Šurany - Komjatice
|
v utorok (20.9.)
od 8.00 do 15.10 hod.
|
v stredu (21.9.) a štvrtok (22.9.),
vždy od 8.00 do 14.10 hod.
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Chrenovec - Prievidza
|
od soboty (24.9.) do utorka (27.9.),
vždy od 7.15 do 15.30 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Žiar nad Hronom - Zvolen os. st.
|
v pondelok (20.9.)
od 9.25 do 12.10 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Tornaľa - Plešivec
|
v utorok (20.9.),
od 7.00 do 13.00 hod.
|
Hajnáčka - Blhovce
|
v stredu (21.9.)
od 8.35 do 11.25 hod.
|
Lučenec - Fiľakovo
|
vo štvrtok (22.9.) a piatok (23.9.),
vždy od 8.20 do 11.30 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Poltár - Zlatno
|
vo štvrtok (22.9.)
od 6.30 do 14.30 hod.
|
v piatok (23.9.)
od 6.30 do 18.30 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Nálepkovo - Mníšek nad Hnilcom
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (19.9.) od 7.40 hod.,
do pondelka (3.10.) do 14.50 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Baňa - Rimavská Sobota
|
vo štvrtok (22.9.) a piatok (23.9.),
od 7.30 do 12.30 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Strážske - Humenné
|
od utorka (20.9.) do štvrtku (22.9.),
vždy od 10.40 do 15.25 hod.
|
|