Tra
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
114
|
Kúty – Skalica na Slovensku – Sudoměřice nad Moravou ČD
|
Gbely - Holíč nad Moravou
|
v utorok (14.4.)
od 8.30 do 13.30 h
|
Holíč nad Moravou - Skalica na Slovensku
|
v stredu (15.4.)
od 8.20 do 13.40 h
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šajdíkove Humence - Jablonica
|
v pondelok (13.4.)
od 8.00 do 13.45 h
|
120
|
Bratislava – ilina
|
Púchov - Povaská Bystrica
|
od stredy (1.4.) do štvrtku (30.4.),
|
133
|
Trnava – Sereď
|
Trnava - Sereď
|
v sobotu (18.4.)
od 8.50 do 14.20 h
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Hurbanovo - Komárno
|
v stredu (15.4.)
od 8.00 do 13.40 h
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Nové Zámky - Šurany
|
v stredu (15.4.)
od 9.10 do 12.50 h
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Chrenovec - Prievidza
|
od utorka (14.4.) do štvrtku (16.4.),
vdy od 7.20 do 14.40 h
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Lok - Levice
|
v pondelok (13.4.)
od 7.50 do 11.35 h
|
Beša - Lok
|
v utorok (14.4.) a stredu (15.4.),
vdy od 7.40 do 11.25 h
|
Nové Zámky - Šurany
|
v stredu (15.4.)
od 9.10 do 12.50 h
|
Hul - Podhájska
|
vo štvrtok (16.4.)
od 7.35 do 11.10 h
|
151
|
Nové Zámky – Zlaté Moravce
|
Nové Zámky - Šurany
|
v stredu (15.4.)
od 9.10 do 12.50 h
|
160
|
Zvolen – Košice; Lenartovce – Bánréve MÁV
|
Turňa nad Bodvou - Čečejovce
|
v pondelok (13.4.) a utorok (14.4.),
vdy od 10.20 do 13.40 h
|
Turňa nad Bodvou - Moldava nad Bodvou
|
v stredu (15.4.) a štvrtok (16.4.),
vdy od 10.15 do 13.45 h
|
Lučenec - Fižakovo
|
od pondelka (13.4.) do piatku (17.4.),
vdy od 8.10 do 11.50 h
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Lučenec - Breznička
|
od pondelka (13.4.) do piatku (17.4.),
vdy od 8.10 do 11.50 h
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Nálepkovo - Švedlár
|
od utorka (14.4.) do štvrtku (16.4.),
vdy od 8.40 do 14.00 h
|
180
|
ilina – Košice
|
ilina - Vrútky
|
vo štvrtok (16.4.)
|
181
|
Kražovany – Trstená
|
Dolný Kubín - Oravský Podzámok
|
v pondelok (13.4.)
od 7.30 do 13.40 h
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Poprad-Tatry - Starý Smokovec
|
od pondelka (13.4.) do štvrtku (16.4.),
vdy od 7.30 do 12.30 h
|
190
|
Košice – Michažany – Čierna nad Tisou – Čop UZ; Kalša – Trebišov; Slovenské Nové Mesto – Sátoraljaújhely MÁV
|
Kalša - Trebišov
|
od pondelka (13.4.) do stredy (15.4.),
vdy od 9.40 do 15.10 h
|
191
|
Michažany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Koškovce - Radvaň nad Laborcom
|
v pondelok (13.4.)
od 7.30 do 12.40 h
|
Radvaň nad Laborcom – Medzilaborce
|
v utorok (14.4.)
od 7.50 do 12.20 h
|
Udavské - Koškovce
|
v stredu (15.4.)
od 7.40 do 12.20 h
|
Humenné - Udavské
|
vo štvrtok (16.4.)
od 7.45 do 12.30 h
|
|