odchod
|
stanica
|
príchod
|
09:50
|
Košice
|
15:15
|
10:58
|
Medzev
|
14:00
|
odchod
|
kyvadlová jazda
|
príchod
|
11:20
|
Medzev
|
11:45
|
11:30
|
Jasov
|
11:35
|